سواحل ماسه ای بخش زرآباد هدف گردشگری و برگزاری مسابقات اتومبیلرانی و موتورسواری + تصاویر

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۰
Share/Save/Bookmark
سواحل ماسه ای دو روستای گزیدر و سیملی از توابع بخش زرآباد شهرستان کنارک پتانسیل گردشگری و برگزاری مسابقات اتومبیلرانی و موتورسواری قهرمانی استان سیستان و بلوچستان را دارا می باشند.
 
به گزارش خبرنگار بلوچ پرس، سواحل ماسه ای محل مناسبی برای برگزاری ورزش های مهیج اتومبیلرانی و موتورسواری می باشد و هم اکنون این ورزش پرطرفدار در بسیاری از کشورهای که دارای سواحل ماسه ای است برگزار می گردد.
مسابقات اتومبیلرانی و موتورسواری در سواحل ماسه ای علاوه بر گسترش ورزش های ماسه ای موجب جذب گردشگر و سرمایه گذار به مناطق اطراف سواحل می باشد.
روستاهای سیملی و گزیدر که در اطراف سواحل درک واقع شده اند، دارای سواحل ماسه ای مناسب برای برگزاری تورنمنت های اتومبیلرانی و موتورسواری می باشند.
برگزاری مسابقات در سواحل ماسه ای این دو روستا باعث شناساندن فرهنگ و ظرفیت های بالقوه بخش زرآباد خواهد شد و در جذب گردشگر می توانند نقش بسزایی ایفا کنند.
شاید به ذهن بسیاری از مخاطبان سواحل ماسه ای روستای درک از توابع بخش زرآباد شهرستان کنارک محل مناسبی برای برگزاری تورنمت های اتومبیلرانی و موتورسواری می باشد که به عقیده بسیاری از کارشناسان سواحل ماسه ای این روستا بدلیل طبیعی و جذب گردشگر باید دست نخورده بماند تا طبیعی بودن خود را از دست ندهد.
 
سواحل ماسه ای بخش زرآباد هدف گردشگری و برگزاری مسابقات اتومبیلرانی و موتورسواری
کد مطلب: 30722
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.