اسداللهی عنوان کرد:

طرح تحول سلامت از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید است

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۴
Share/Save/Bookmark
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بندری کنارک در جنوب استان سیستان بلوچستان گفت: طرح تحول سلامت ازدستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید می باشد.
 
مراد بخش اسداللهی در گفت و گو با خبرنگار بلوچ پرس، با تبریک هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت گرامیداشت فرزندان از جان گذشته انقلاب، فرصت مغتنمی برای معرفی خدمات فرزندان این ملت به ایران و مردم سرافراز آن که همانا افتخاری برای سربازان مردم ایران زمین است.
وی افزود: بزرگداشت اسطوره های صداقت و تعهد، شهیدان رجایی و باهنر ارج نهادن به دولتمردانی است که صادقانه و عاشقانه، با همت و بی منت ردای مقدس خادمی نظام و ملت را به تن کرده اند.
وی ادامه داد: تجربه بیش از سه دهه سرافرازی موفقیت و امید به آینده در بین مردم، جمهوری اسلامی را به این باور قطعی رسانده که یک ملت متحد و دارای عزم راسخ، قادر است بر همه خصومت ها و عنادها فائق آید و راه افتخارآمیز بسوی هدف های بلند خود را بگشاید.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کنارک خاطرنشان کرد: پیشرفت های همه جانبه کشور در دو دهه اخیر واقعیتی است که در برابر چشم همگان قرار دارد و رصدکنندگان رسمی بین المللی مکرر بدان اذعان کرده اند و این همه در شرایط تحریم ها و فشارهای اقتصادی و تهاجم تبلیغاتی اتفاق افتاده است.
اسداللهی بیان کرد: هفته دولت فرصت گران بهایی است تا مردم قدرشناس ایران اسلامی با دستاوردها و تلاش های خادمان خود در مجموعه دستگاه های دولتی آشنا شده و به این باور برسند که مردان دولت هیچ مقصودی جز کسب رضای الهی و خشنودی خلق خدا و ایجاد جامعه ای سراسر شور و نشاط و امید ندارند.
وی تصریح کرد: اکنون که بواسطه همدلی و همزبانی دولت و ملت، فضای اعتماد و امید در کشور حاکم شده و دولت، سرمایه ارزشمندی در مسیر خدمت اندوخته و بویژه در شرایطی که با درایت دولت تدبیر و امید، گام های بلندی در جهت رفع تحریم های ظالمانه، رونق اقتصادی و آرامش سیاسی و در یک کلام، احقاق حقانیت، عزت و توانمندی ملت ایران در عرصه های داخلی و بین المللی برداشته شده، بستر همدلی و همزبانی دولت و ملت بیش از هر زمان دیگری فراهم گشته و افق های جدیدی از پیشرفت و توسعه پیش روی ملت تاریخ ساز ایران گشوده شده است.
وی افزود: هفته دولت امسال با شعار دولت تدبیر و امید، دولت همدل مردم آغاز می شود و توفیق دولت در اداره هر چه بهتر امور کشور، وابسته به همراهی، همدلی، همزبانی و مشارکت آحاد مردم می باشد.
کد مطلب: 30868
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.