شهریاری:

قانون علوم آزمایشگاهی باید اصلاح شود/ وزارت بهداشت در صورت لزوم لایحه اصلاحی ارسال کند

تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۱
Share/Save/Bookmark
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت بهداشت هر چه سریع تر لایحه اصلاح قانون علوم آزمایشگاهی را به مجلس ارسال کند.
 
به گزارش بلوچ پرس،حسینعلی شهریاری در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت،درباره اقدام وزارت بهداشت برای برگزاری آزمون دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی،افزود: مجلس در سال 67 قانونی را به تصویب رساند که اکنون وزارت بهداشت با استناد به این قانون اقدام به برگزاری آزمون دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی کرده و همین امر منجر به اعتراض جمعی از پاتولوژیست ها شده است.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نمی توان از وزارت بهداشت انتظار داشت که این قانون را اجرایی نکند زیرا این مهم مصوبه مجلس است و حتی میتوان نسبت به تاخیر در اجرای این مصوبه نیز معترض بود، اما بدون شک باید برای برون رفت از این مشکل راهکارهای دیگری را مدنظر قرار داد.
وی یادآور شد: وزارت بهداشت باید در قالب لایحه ای به دنبال اصلاح مصوبه مجلس باشد و بدون شک نمایندگان نیز تلاش خواهند کرد تا این لایجه را مورد بررسی قرار دهند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: باید از راه های قانونی به دنبال رفع این مشکل بود که بهترین راه همان اصلاح قانون است.
کد مطلب: 31233
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.