محمد نعیم امینی فرد؛

تمام توان خود را بکار خواهیم گرفت تا شاخص های سلامت در ایرانشهر به بالاترین حد خود برسد

تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۰
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم شهرستانهای ایرانشهر،سرباز،دلگان،فنوج و بخش های آشار،بنت،لاشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام توان خود را بکار خواهیم گرفت تا شاخص های سلامت در استان سیستان و بلوچستان و علی الخصوص در حوزه انتخابیه ایرانشهر به بالاترین حد خود برسد.
 
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: تمام توان خود را بکار خواهیم گرفت تا شاخص های سلامت در استان سیستان و بلوچستان و علی الخصوص در حوزه انتخابیه ایرانشهر به بالاترین حد خود برسد.
به گزارش بلوچ پرس،محمد نعیم امینی فرد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به روی کار آمدن مجدد دولت تدبیر و امید بسیار امیدوار هستیم تا در حوزه سلامت جهش قابل توجهی شاهد باشیم،با توجه به اینکه در بحث شاخص های سلامت استان سیستان و بلوچستان و شهرستان ایرانشهر واقعا مظلوم واقع شده است باید تلاش مضاعف نمائیم تا شاخص ها در حد استاندارد ارتقاء یابد.
امینی فرد تاکید کرد: شهرستان ایرانشهر با توجه به قرار گرفتن در وسط استان و حجم بالای مراجعات مردمی نیاز به بیمارستان تامین اجتماعی دارد.
نماینده مردم شهرستانهای ایرانشهر،سرباز،دلگان،فنوج و بخش های آشار،بنت،لاشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: جهت رفاه حال شهروندان و با توجه به این موضوع که خدمات رفاهی بهتری برای مردم در نظر گرفته شود بنده اعلام آمادگی مینمایم تا جهت ساخت بیمارستان تامین اجتماعی در ایرانشهر رایزنی های لازم را انجام دهم.
کد مطلب: 31356
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.