ایرانژاد؛

محدوده ورودی های شهر چابهار و کنارک به بزرگراه نیاز دارند

تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۷
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم شهرستانهای چابهار،کنارک،نیکشهر و قصرقند در مجلس شورای اسلامی گفت: محدوده ورودی های شهر چابهار و کنارک به بزرگراه نیاز دارند و لازم است تا این مهم هر چه سریعتر محقق شود.
 
به گزارش بلوچ پرس،عبدالغفور ایرانژاد با بیان این مطلب افزود: محدوده ورودی های شهر چابهار و کنارک به 200 کیلومتر بزرگراه نیاز دارند و با توجه به چشم انداز چند ساله وضعیت فعلی زیبنده این مناطق استراتژیک نیست.
ایرانژاد تسریع در ساخت 200 کیلومتر بزرگراه در محدوده ورودی های شهر چابهار و کنارک را خواستار شد و خاطر نشان کرد: دوبانده کردن راه ترانزیتی چابهار _نیکشهر_ایرانشهر، تکمیل جاده ترانزیتی کنارک_جاسک و دوبانده شدن مسیر چابهار_سرباز از ضرورت های این منطقه است و باید وزارت راه و شهرسازی به طور ویژه به خواسته های چندین ساله مردم این منطقه عمل کند.
وی تصریح کرد: استان سیستان و بلوچستان از غیر استاندارد بودن راههای روستایی  و بین شهری رنج میبرد و در برخی مناطق روستایی سالهاست که مردم از وضعیت نامناسب راهها نارضایتی شدید دارند.
نماینده مردم چابهار،کنارک،نیکشهر و قصرقند در مجلس شورای اسلامی، افزود: شهرستان های چابهار،کنارک،نیکشهر و قصرقند علاوه بر نامناسب بودن راه،از نظر فضاهای آموزشی،آب،آموزش عالی،امکانات بهداشتی و درمانی و طرح هادی روستایی نیز با مشکلات زیادی مواجه هستند.
نماینده مردم شهرستانهای چابهار،کنارک،نیکشهر و قصرقند در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: در شهرستان چابهار و سواحل مکران با توجه به موقعیت بسیار مهم و استراتژیک که مورد توجه دولت تدبیر و امید قرار گرفته است باید همزمان در جهت بهبود زیرساخت ها و پس از آن،به گونه ای برنامه ریزی شود تا عموم مردم این طرح ها،امکانات و سرمایه گذاری های متعدد را در زندگی روزمره خود احساس کنند.
 
 
 
 
 
  
کد مطلب: 31380
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.