مولوی نظیر احمد سلامی:

اعزام شهروندان اهل سنت به حج امسال با افزایش دو برابری همراه بود

تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۴
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اعزام شهروندان اهل سنت به حج امسال با افزایش دو برابری همراه بود.
 
مولوی نظیر احمد سلامی در گفتگو با خبرنگار بلوچ پرس با بیان این مطلب اظهار داشت: در آئین حج امسال نسبت به سنوات قبل اعزام شهروندان اهل سنت به سرزمین وحی با افزایش حدود دو برابری انجام شد.
مولوی سلامی افزود: اهل سنت کشور با جمعیت پانزده هزار نفر امسال در موسوم حج در مدینه و مکه حضور داشتند که نسبت به گذشته رشد چشمگیری را شاهد بودیم.
وی خاطر نشان کرد: عموم اهل سنت کشور از بعثه مقام معظم رهبری، مسئولین سازمان حج و زیارت و سایر دست اندرکاران متولی حج تقدیر و تشکر می کنند.
وی تصریح کرد: زائران اهل سنت در 109 کاروان از استان‌های مختلف کشور سازماندهی شده‌اند و در مجموع 109 روحانی؛ 47 نفر معین و 31 نفر معینه در کاروان های اهل سنت حضور داشتند.
نماینده مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: حج امسال با آرامش و آسایش کامل برگزار شد و مسئولین عربستان نیز با توجه به پیگیری های مسئولین کشورمان تمهیدات ویژه ای را به اجرا گذاشتند که موجبات رضایت زائران را فراهم نمود.
کد مطلب: 31476
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.