مدیر عامل شرکت مخابرات استان سیستان و بلوچستان:

مسئولین محلی و مردم در زمینه حفظ و نگهداری از امکانات ارتباطی بیشتر همکاری کنند

تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۶
Share/Save/Bookmark
مدیر عامل شرکت مخابرات استان سیستان و بلوچستان گفت: مسئولین محلی و مردم در زمینه حفظ و نگهداری از امکانات ارتباطی بیشتر همکاری کنند.
 
محمودرضا رضایی در گفتگو با خبرنگار بلوچ پرس اظهار داشت: متاسفانه در برخی از مناطق استان به صورت روزانه و مداوم شاهد قطع فیبر نوری هستیم که این اقدام نه تنها هیچ منفعتی برای احدی ندارد بلکه موجبات نارضایتی مردم را فراهم نموده است.
رضایی اظهار داشت: علاوه بر قطع مداوم خطوط فیبر نوری شاهد سرقت امکانات و لوازم سایت های همراه اول، روستایی و ... در داخل کانکس ها هستیم که این امر نیز بعضا باعث اختلال در برخی از مناطق می شود.
وی با بیان اینکه شرکت مخابرات موظف است تا به محض اختلال در خطوط ارتباطی هر نقطه ای از استان آن را رفع نماید، ادامه داد: تکرار تخریب اموال و امکانات شرکت مخابرات متاسفانه به یک معضل تبدیل شده است و با توجه به گستردگی و پراکندگی استان امکان جایگزینی اموال و امکانات با ده ها بار امکان پذیر نیست که این امر موجب نگرانی شرکت مخابرات استان شده است.
رضایی افزود: حفظ و نگهداری از امکانات عمومی باید مورد توجه بیشتر شوراها و ... قرار گیرد و تدابیری اندیشیده شود تا هیچ گونه اقدام مخربی صورت نگیرد و تمامی اهالی روستاها و مناطق خود حافظ امکانات باشند.
مدیر عامل شرکت مخابرات استان سیستان و بلوچستان در پایان تصریح کرد: حجم اقدامات ارتباطی در استان سیستان و بلوچستان با افزایش چشمگیری نسبت به گذشته همراه بوده است و بسیاری از مناطق و روستاهای دورافتاده هم اینک دارای امکانات ارتباطی و اینترنتی هستند.
کد مطلب: 31477
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.