بمناسبت هفته دفاع مقدس:

همایش هم اندیشی سران طوایف در بخش زرآباد کنارک برگزار شد

تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۵
Share/Save/Bookmark
بمناسبت هفته دفاع مقدس همایش هم اندیشی سران طوایف، معتمدین و ریش سفیدان بخش زرآباد با حضور نماینده ولی فقیه در امور اهلسنت چابهار، مسئولین شهرستان کنارک، ریش سفیدان، بسیجیان و علماء برگزار شد.
 
به گزارش بلوچ پرس به نقل از روابط عمومی بخشداری زرآباد، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهلسنت چابهار در این مراسم با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز شاهد پیشرفت کشور در همه بخش ها هستیم.
حجت الاسلام و المسلمین غلامی ادامه داد: باید توجه داشت که دشمن همواره در صدد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد و با توجه به آموزه های دینی و فرهنگ عاشورایی می توان در مقابله این توطئه ها ایستادگی و آن ها را خنثی کرد.
وی افزود: ملت سرافراز ایران اسلامی در روز جمعه با راهپیمایی خودشان جواب رئیس جمهور نادان آمریکا را دادند.
بخشدار زرآباد نیز در این مراسم با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: بسیج از ابتدای جنگ توسط مردم ولایتمدار شکل گرفت و اکنون به یک فرهنگ ماندگار تبدیل شده است.
عبدالمجید احلال زهی ادامه داد: عزت و استقلال امروز کشور مرهون جان فشانی های ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس است.
وی تصریح کرد: به برکت خون شهدا امروز ایران از امنیتی پایدار برخوردار است و اکنون وظیفه ماست که پاسدار خون شهدا و آرمان های والای آنان باشیم.
بخشدار زرآباد ادامه داد: ایران اسلامی در قلب خاورمیانه قرار دارد که سرشار از مهر، دوستی، وحدت و انسجام ملی است.
احلال زهی خاطرنشان کرد: هشت سال دفاع مقدس گنجینه ای بسیار ارزشمند برای ایران اسلامی است و باید این گنجینه را به نسل های آینده انتقال بدهیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کنارک در این مراسم نیز به تشریح توطئه های دشمن در قالب جنگ نرم پرداخت و افزود: دشمن امروز روش مبارزه را از جنگ نظامی به سمت جنگ نرم و تهاجم فرهنگی تغییر داده و با ابزار رسانه و ماهواره، ارزش ها را نشانه گرفته است.
سرهنگ علی حق پرست ادامه داد: اسلام بهترین دستور عمل زندگی را برای ما مسلمانان ترسیم کرده است و باید از این دستور عمل به نحو احسن در زندگی خودمان استفاده کنیم.
امام جمعه اهلسنت شهر زرآباد هم در این مراسم با محکومیت کشتار مسلمانان در میانمار، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ماندگار شده است.
مولوی عبدالملک مهروزهی با اشاره به تجزیه عراق افزود: این تجزیه نقشه شوم رژیم غاصب صهیونیستی است و باید سران کشورهای اسلامی به مقابله با این توطئه بپردازند.
در این مراسم مولوی یحیی شکوری امام جمعه سابق روستای تنبلان زرآباد تودیع و مولوی عبدالوهاب شکوری به عنوان امام جمعه جدید این روستا انتخاب شد.
گفتنی است، در پایان این مراسم نمایشگاه عکس انقلاب برپا شد.
کد مطلب: 31478
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.