خیرالنساء امیری:

همایش دهیاران و شوراهای اسلامی با موضوع نقش جوامع محلی در توسعه گردشگری پایدار در شهرستان نیکشهر برگزار می شود

تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۳
Share/Save/Bookmark
رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیکشهر گفت: همایش دهیاران و شوراهای اسلامی با موضوع نقش جوامع محلی در توسعه گردشگری پایدار در شهرستان نیکشهر برگزار می شود.
 
خیرالنساء امیری در گفتگو با بلوچ پرس افزود: گردشگری یکی از قدیمی ترین ابزارها جهت دستیابی به توسعه اقتصادی و اجتماعی به شمار می رود و مهم ترین دلیل و رکن برای پیشبرد صنعت گردشگری است.  
امیری ادامه داد: امروزه گردشگری به عنوان جز جدایی ناپذیر راهبردهای توسعه ملی تبدیل شده است و منبع اصلی اشتغال، درآمد، ارز خارجی و همچنین ابزار بالقوه توزیع مجدد ثروت از ملت های غنی تر جهان به شمار می رود. 
وی با اشاره به برنامه های روز جهانی گردشگری، بیان کرد: همایش دهیاران و شوراهای اسلامی با موضوع نقش جوامع محلی در توسعه گردشگری پایدار در شهرستان نیکشهر جز این برنامه هاست که به همین مناسبت مسابقه نقاشی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوع گردشگری پایدار از دریچه نگاه کودکان برگزار می شود. 
رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیکشهر در پایان گفت: نشست هم اندیشی با دانش آموزان با موضوع نقش دانش آموزان در گردشگری و برگزاری تور یک روزه دانش آموزان مقطع متوسطه و بازدید آن ها از جاذبه های گردشگری شهرستان نیکشهر از دیگر برنامه های اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر به مناسبت روز جهانی گردشگری است. 
کد مطلب: 31482
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.