انقلاب مدرسه سازی در بخش بزرگ سرباز/ سرکوری: آماده سازی و بهره برداری از ۲۰ فضای آموزشی جدید خیرساز در بخش سرباز

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۹
Share/Save/Bookmark
رئیس آموزش و پرورش بخش سرباز شهرستان سرباز از آماده سازی و بهره برداری از ۲۰ فضای آموزشی جدید خیرساز در مهرماه سالجاری در این بخش خبر داد.
 
به گزارش بلوچ پرس به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش بخش سرباز، محمدامین سرکوری با بیان اینکه کلنگ زنی فضاهای آموزشی جدید با جذب و مشارکت خیرین و نظارت اداره کل نوسازی در طول دوسال اخیر صورت گرفته است، افزود: این اقدامات نه تنها در شهرستان بلکه در استان و کشور نیز کم سابقه و بی نظیر است.
سرکوری ادامه داد: افزایش ۲۰ فضای آموزشی با ۶۵ کلاس درس از طریق مشارکت بخش خصوصی اقدامی کم نظیر و کم سابقه است که در کنار آن تابستان امسال نیز جهت شاداب سازی مدارس و فضاهای آموزشی در راستای اجرای پروژه مهر با جلب مشارکت خیرین و مردم در سطح مناطق بخش سرباز اقدامات کم نظیری صورت گرفته است.
وی بیان کرد: اداره آموزش و پرورش منطقه سرباز با جلب مشارکت خیرین و همکاری مردم و بخشداری سرباز علاوه بر بهره برداری از ۲۰ فضای آموزشی در تابستان امسال، اقدام به رنگ آمیزی ۱۳۰ کلاس درس در ۳۰ آموزشگاه منطقه سرباز کرده است.
وی تصریح کرد: مجهز کردن کلاس ها به وسایل سرمایشی و گرمایشی، رنگ آمیزی، گچ کاری، لکه گیری، نصب حفاظ پنجره ها، منقش نمودن دیوارها، کلاس ها و حیات مدارس و ... جهت ایمنی کلاس ها و شاداب سازی فضای مدارس از دیگر اقدامات انجام شده می باشد.
رئیس آموزش و پرورش بخش سرباز در پایان با بیان اینکه اگر همکاری و مشارکت مردم و اهالی روستاها نمی بود، هزینه اقدامات انجام شده بسیار بیشتر می شد، خاطر نشان کرد: با اقدامات انجام شده و بهره برداری از فضاهای آموزشی جدید و نوساز بیش از نیمی از دانش آموزان بخش بزرگ سرباز از این اقدامات در سال تحصیلی جدید بهره مند خواهند شد که در نوع خود بی سابقه می باشد.
لازم به ذکر است، بخش سرباز دارای ۲۸۷ فضای آموزشی و ۲۰۹۷۲ دانش آموز است که در مدارس سطح بخش مشغول به تحصیل می باشند.
کد مطلب: 31483
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.