دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر:

درگیری لفظی به حمله با سلاح ختم شد/ دانش آموز نيكشهري همکلاسی خود را به رگبار بست

تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸
Share/Save/Bookmark
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیکشهر گفت: یک دانش آموز نیکشهری هدف  5 گلوله از سوی همکلاسی خود قرار گرفت که در حال حاضر حال عمومی وی مساعد اعلام شده است.
 
محسن گل محمدی با اعلام این خبر در گفتگو با بلوچ پرس، اظهار داشت: در ساعت 6 و 30 دقیقه بامداد 6 آبان در مسیر اسپکه به لاشار از توابع شهرستان نیکشهر متین درزاده دانش آموز پایه یازدهم دبیرستان شهید بهشتی بخش لاشار شهرستان نیکشهر هدف گلوله دو تن از همکلاسی های خود قرار گرفت.
گل محمدی افزود: ضاربان با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت و سلاح کلاشینکف در مسیر دبیرستان به این دانش آموز حمله کرده و در مجموع 8 گلوله شلیک کردند که از این تعداد 5 گلوله به بدن این دانش آموز اصابت کرده است.
دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر با اشاره به دلیل این حمله خونین، بیان کرد: در تحقیقات پلیس مشخص شده است که در روز پنج شنبه هفته گذشته این دانش آموزان با یکدیگر درگیری لفظی داشته اند که ضارب پس از این درگیری با تهیه سلاح و همکاری یکی دیگر از دانش آموزان همان کلاس، اقدام به تیراندازی به سوی طرف مقابل می کند.
وی ادامه داد: پزشکان دانش آموز مضروب را برای انجام اقدامات درمانی به اتاق عمل انتقال داده اند که خوشبختانه حال عمومی وی خوب گزارش شده و بنا بر گزارش پزشک معالج این دانش آموز نیکشهری خطر تا حدودی رفع شده است.
گل محمدی در پایان با اشاره به اینکه ضارب و راکب موتورسیکلت متواری هستند، تصریح کرد: تلاش برای دستگیری ضاربان ادامه دارد و دستورات قضایی لازم صادر شده است.
کد مطلب: 31520
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.