بلوچ پرس گزارش می دهد؛

معارفه همزمان ۳۰ دهیار در بخش سرباز بزرگترین بخش کشور/ مدیریت ۱۰ روستا به بانوان سپرده شد

تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳
Share/Save/Bookmark
مراسم معارفه همزمان ۳۰ دهیار بخش بزرگ سرباز از توابع شهرستان سرباز با حضور مسئولین، معتمدین و مردم این بخش برگزار شد.
 
به گزارش بلوچ پرس، انس آرامش نائب رئیس شورای بخش سرباز ضمن قدردانی از دهیاران سابق و تبریک به دهیاران جدید، افزود: دهیاران هر روستا مسئولین اجرایی روستا می باشند که باید در کنار کارهای اجرایی بدنبال نوآوری و خلاقیت های جدید برای رشد روستا باشند.
بخشدار سرباز نیز ضمن تبریک هفته بسیج و یاد و خاطره بزرگداشت ۱۳ آبان، افزود: گفته های گستاخانه ترامپ رییس جمهوری آمریکا بر علیه سپاه پاسداران و انقلاب اسلامی چهره واقعی وی را نشان داد.
سایگانی ادامه داد: تروریست واقعی آمریکاست که جان کودکان بی گناه در عراق و سوریه را می گیرد و زن و مرد و پیر و جوان برایش فرقی نمی کند.
وی همچنین با بیان اینکه ایران امن ترین کشور دنیا می باشد؛ گفت: هیچ قدرت استکباری جرات حمله به ایران را ندارد که این امنیت پایدار مرهون رهنمایی های مدبرانه مقام معظم رهبری است.
بخشدار سرباز در ادامه ضمن تشریح اقدامات دهیاران سابق بخش سرباز و قدردانی از خدمات و فعالیت های آنان، گفت: خدمات ارزنده دهیاران بخش باعث عمران و آبادانی روستاها شده که امید است دهیاران جدید هم برای عمران و آبادانی بیشتر روستاهای خود تلاش کرده و از نقطه نظرات علماء، جوانان و بانوان استفاده کنند.
در پایان این مراسم، از ۳۰ نفر از دهیاران سابق روستاهای بخش سرباز تجلیل بعمل آمد و ۳۰ دهیار جدید بعنوان دهیاران روستاها معرفی شدند که در این بین مدیریت ۱۰ روستا به بانوان سپرده شد.
لازم به ذکر است، بخش سرباز از توابع شهرستان سرباز با جمعیت بالای ۱۰۰ هزار نفر و با وسعت ۶۳۵۰ کیلومتر مربع بزرگترین بخش کشور است.
کد مطلب: 31528
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.