عبدالله اربابی؛

بهترین استاندار در شرایط فعلی جناب هاشمی هستند

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۰
Share/Save/Bookmark
 
بلوچ پرس_عبدالله اربابی_نکته های زیادی در مصاحبه اخیر استاندار وجود داشت که باید به آنها توجه کنیم،قدرت پیگیری های کلان ایشان در هیئت دولت و پایتخت نقطه قوت ایشان است که با توجه به حجم عقب ماندگی استان نیاز ضروری به این امر میباشد و باید بنحو احسن از این موقعیت استفاده کنیم.
شناخت و آشنایی به شرایط و واقعیت های استان که در طول 4سال حاصل شده بنفع همه خواهد بود و نیاز به آزمایش و خطا و گذشت زمان نخواهد داشت،زمان را نباید از دست داد.
وقت های تلف شده برای استقرار استاندار جدید و حاشیه های قابل پیش بینی و بازی های متداول صاحبان قدرت برای امتیاز گیری و وزن کشی های متداول زمان زیادی را تلف خواهد کرد.
چینش افراد در معاونت های مختلف زمانبر خواهد بود و بهتر است فعالان سیاسی، اجتماعی،علما و نخبگان قوم نسبت به ابقای ایشان در استان پیگیری های لازم را انجام بدهند .
با توجه به فشارهایی از ناحیه های مختلف به ایشان که در ماه اخیر شدیدتر شده یک طیف مخالفان مشخص است که در اینجا باید مجددا فعالان جنوب این حملات به استاندار را خنثی بکنند و همانا نیت اصلی فشارها کاهش تبعیض ها از جناب هاشمی بوده است که خوشایند طیف قدرتمند در طول 40 سال نیست.
بنظر می آید تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای اهداف محقق نشده خود با ایشان مخالف هستند و به جزء نمایندگان اصولگرای استان نمایندگان بلوچ باید مواضع خودشان را شفاف اعلام بکنند،اگر هدف از عدم تلاش برای ابقاء امتیاز گیری های خاص است مشخص بفرمایند و گرنه نمایندگان بلوچ دلایل و موارد انتقادی از ایشان را اعلام بفرمایند.
در صحبت با فعالان مختلف عمده انتقاد به زیر مجموعه های استانداری بود که امیدی به تغییر از جانب ایشان نداشتند که این نا امیدی منطقی بنظر نمیرسد.
فعالان محترم اجتماعی و نخبگان قوم و افراد متنفذ بدانند چنانچه حضور ایشان در استان مفید بوده برای تشکر و قدردانی و قوت قلب مسئولین بعدی هم که شده حمایت های خود را اعلام بفرمایند در غیر اینصورت و ادامه محافظه کاری فعلی چنانچه ایشان ابقاء هم بشوند شاید امتیازات درخواستی تعداد معدودی را اجابت نموده اند .
در اینجا قدرت رسانه و افکار عمومی باید وزن خود را در برابر لابی های سنتی و رایج نشان بدهد.
 
کد مطلب: 31454
 


بلوچ پرس نظرات حاوی توهین و تحقیر افراد، اعم از حقیقی و حقوقی را منتشر نمی کند.